Turnus rehabilitacyjny dla dzieci nad morzem

O czym należy pamiętać wyjeżdżając na turnus rehabilitacyjny
Turnus rehabilitacyjny dla dzieci nad morzem to miejsce, gdzie dzieci poddawane są rehabilitacji medycznej. Dodatkowym atutem jest obecność specjalistów:rehabilitantów i wykwalifikowanych fizjoterapeutów.
Wszyscy mali pacjenci otrzymują program zajęć dopasowany indywidualnie do potrzeb każdego pacjenta.
W ramach turnus rehabilitacyjny dla dzieci nad morzem otrzymują też całodzienne posiłki,pomoc opieki medycznej, zajęcia grupowe (nie zawsze polegające tylko na rehabilitacji i ćwiczeniach).
Dzieci mają także czas wolny oraz zabawę z rówieśnikami. Czyste powietrze możliwość kąpieli w morzu, zmiana otoczenia mogą jedynie przyśpieszyć powrót do zdrowia dziecka.
Ważne jest, aby ubiegając się o turnus rehabilitacyjny dla dzieci nad morzem przedłożyć wcześniej wymaganą dokumentację.
Dokumentację medyczną dotyczącą choroby dziecka.
Orzeczenie o niepełnosprawności.
Informację o stanie zdrowia sporządzoną przez lekarza pierwszego kontaktu.
Zwykle miejsca, w których odbywają się turnusy rehabilitacyjne dopasowane są do potrzeb dzieci niepełnosprawnych.
Turnus rehabilitacyjny nad morzem to wspaniałe miejsce nie tylko ze względu na klimat, ale także otoczenie lasów i morze.

about author

admin

related articles

Popularne teksty:

  • Loty Warszawa Barcelona

    Wypoczywać w Hiszpanii W ostatnich latach Półwysep Iberyjski stracił nieco w oczach turystów znad Wisły. Nie chodzi o to, że spadła tam jakość noclegów, czy podrożały loty Warszawa Barcelona. Otóż większość osób systematycznie podróżujących po Starym Kontynencie zwyczajnie znudziła się Hiszpanią. Byli tam raz, a niektórzy nawet kilka razy, więc teraz wolą wybrać się w…

    Read more
  • W Polsce istnieje wiele zasadniczych kierunków na wakacyjne wyprawy urlopowe. Lipiec, bodaj najcieplejszy miesiąc w roku, sprzyja wycieczkom nad morze, gdzie można się opalać. kąpać, a przy okazji zwiedzać nadmorskie atrakcje i ośrodki rekreacyjne. Uzdrowiska nadmorskie świecą w tym okresie nie mniejsze triumfy niż tanie noclegi nad Morzem Bałtyckim, ponieważ turyści nie tylko pragną spędzić…

    Read more