Obozy narciarskie w Austrii

Obozy narciarskie w Austrii czas zacząć kupować. Choć do sezonu jeszcze daleko, ofert już jest sporo. Należy rozejrzeć się i wybrać, by w szczycie sezonu nie przepłacać.

Przy kupnie oferty trzeba zwrócić uwagę, czy organizator obozu wlicza w cenę skipass. Jest to podstawa – jeżeli nie, należy się liczyć z dodatkowymi kosztami rzędu nawet kilkudziesięciu euro dziennie.
W przypadku obozów dla początkujących należy się dowiedzieć, czy i skąd biuro zamierza wziąć sprzęt: narty, kijki itp. Cena usługi powinna dokładnie wyszczególniać, co wchodzi w jej skład: dojazd, zakwaterowanie, wyżywienie (HB, BB, all inc. itp), wspomniany już karnet na skipassy i wynajem sprzętu. Jeśli nie ma jednej z pozycji w ofercie – koniecznie trzeba zapytać organizatora. Może się bowiem zdarzyć, że firma oferuje dojazd na obóz, wyżywienie i zakwaterowanie, ale już w sprzęt i karnet na skipass trzeba się zaopatrzyć samodzielnie. Wtedy atrakcyjna z pozoru cena przestaje nią być, bo okaże się, że wydatki na obozy narciarskie w Austrii będą dużo większe od planowanego.

about author

admin

related articles

Popularne teksty:

  • Lato w pełni, czas wakacji, urlopów.. tylko jak je spędzić gdy wyjazdy do większości popularnych, „ciepłych” krajów stały się po prostu niebezpieczne. Egzotyka wciąż wyjątkowo droga a wczasy w Polsce? Cóż.. banalne! Bo jak nazwać powtarzający się schemat.. hotel, plaża, nadmorskie knajpy, wszechobecny tłok i gwar.. brzmi znajomo? A może by tak coś zmienić? Wyruszyć…

    Read more
  • Kwatery Miedzyzdroje

    Polskie morze to niezwykle atrakcyjny turystycznie region, który oferuje nie tylko wspaniałe miejsca do wypoczynku, lecz także noclegi o wysokim standardzie. Jeśli chodzi o wakacje z rodziną czy ze znajomymi to idealnym wyborem są kwatery. Są one gwarancją swobody i oferują wiele możliwości, takich jak własne miejsce do grillowania czy balkon. Kwatery Miedzyzdroje to propozycja…

    Read more