Jadę daleko

Właśnie pakuję swój plecak, by wybrać się na wyprawę, o której marzyłam od dawna. Zbierałam informacje, szykowałam mapy, wyszukiwałam informacje w internecie. Zależało mi, żeby ten wyjazd to nie była standardowa akcja typu turystyka górska, ale żeby zrobić dla samej siebie coś fajnego.
Zaplanowałam wyjazd w Bieszczady. Wiele słyszałam o tych górach, często spotykałam się też z opinią, że są to samotne góry i dla samotników. Zaintrygowało mnie to i postanowiłam sama sprawdzić, jak to wygląda. Do tej pory fascynowała mnie turystyka wysokogórska, przeszłam chyba całe Tatry i teraz chciałabym poznać coś nowego.
Mam taki plan, by powoli przejść całe Bieszczady, zatrzymując się w miejscach, w których mogę zanocować. Nie przygotowałam sobie konkretnego planu, raczej chciałabym, aby była to pewnego rodzaju turystyka spontaniczna. Mam nadzieję, że uda mi się osiągnąć założony cel, a Bieszczady nie zawiodą moich oczekiwań. Zatem wyruszam przed siebie, żeby spełnić swoje życiowe wielkie marzenie.

about author

admin

related articles

Popularne teksty:

  • Rosja turystycznie

    Myśląc o urlopie, najczęściej szukamy ciepłych kurortów na zachodzie Europy. A może by tak w tym roku pomyśleć inaczej? A może Rosja? Rosyjska turystyka może być również bardzo atrakcyjna, a przy tym nietypowa. Co warto zwiedzić, podróżując do Rosji? Przede wszystkim, warto wybrać się do dwóch największych miast Rosji – Moskwy i Petersburga. Będąc w…

    Read more
  • PRZEMYŚL

    Przemyśl to miasto z tysiącletnią historią, gdzie stykał Wschód z Zachodem. Miasto położone jest na przepięknych wzgórzach rozciągniętych nad Sanem, jedną z najczystszych rzek w kraju. Oto kilka powodów, dla których warto Przemyśl zwiedzić: 1. Stare Miasto, gdzie wąskie uliczki pną się w górę, gdzie nad renesansowymi i barokowymi domami górują zabytkowe kościoły karmelitów, jezuitów,…

    Read more