Barcelona – hiszpański raj na ziemi

Barcelona – hiszpański raj na ziemi

Jeśli denerwuje nas pogoda w Polsce i nie mamy siły przejmować się, czy w końcu deszcz przestanie padać to idealnym kierunkiem na spędzenie tego lata jest duże hiszpańskie miasto w północno – wschodniej części tego kraju, czyli Barcelona. Jest to miejsce o bardzo wyjątkowej oraz barwnej historii, znajdziemy tam wiele ciekawych zabytków, który każdy powinien zobaczyć, gdyż jest to widok, którego nie zapomnimy do końca życia.

Dla fanów piłki nożnej nie lada gratką, będzie odwiedzenie jednego z większych stadionów w Europie, czyli stadionu FC Barcelony, który nosi nazwę Camp Nou, jego pojemność wynosi około 85 000 osób, a szykowana jest jeszcze jego rozbudowa.

Zobaczenie Lionela Messiego czy Neymara dla każdego dziecka będzie czymś fantastycznym.

Gdy zdecydowaliśmy się na wyjazd do Barcelony, mamy już zarezerwowane miejsca, w których będziemy spali oraz wypoczywali należy teraz wybrać środek transportu, którym dostaniemy do się do tego cudownego miasta.
Najbardziej wygodnym szybki i komfortowym środkiem komunikacji w tym przypadku będzie samolot. Wiele biur lotniczych wprowadziło w ostatnim czasie tanie loty do Barcelony, gdzie za nie duże pieniądze, w krótkim czasie możemy znaleźć się w gorącej Barcelonie. Wyloty odbywają się z największych miast w Polsce, są to zazwyczaj Warszawa, Wrocław, Kraków, Katowice, Poznań i Gdańsk. Loty odbywają się kilka razy w tygodniu i trwają około 3 godziny. W Barcelonie znajduje się jedno lotnisko jest to port lotniczy Barcelona El Prat.

Wakacje w Barcelonie będą niezapomnianym przeżyciem!

about author

admin

related articles

Popularne teksty:

  • Hotel Toruń

    Kiedy wybieramy się na krótki wyjazd, warto wziąć pod uwagę kilka kwestii. Na początku zawsze zastanawiamy się nad miejscem, do którego się udamy. Musi nam odpowiadać naszym potrzebom pod względem wolnego czasu, wypoczynku, czy chęci zwiedzania. Dla bardziej aktywnych, którzy chcą cieszyć się pięknymi widokami i spacerować, godnym polecenia jest Toruń. To nieduże miasto ma…

    Read more
  • Loty na Teneryfe

    Niektórym z nas już w grudniu marzą się wakacyjne wyjazdy. Loty na Teneryfe czy autobusy do Wiednia chcemy załatwiać jak najwcześniej. Jest to na pewno dobre podejście, ponieważ pozwoli nam zaoszczędzić sporo pieniędzy. Co jednak robić, gdy nie wiesz, dokąd się wybrać? Istnieje wiele różnych możliwości. Jeśli nie wiesz, jaki kierunek Cię interesuje, możesz zdecydować…

    Read more