Barcelona – hiszpański raj na ziemi

Barcelona – hiszpański raj na ziemi

Jeśli denerwuje nas pogoda w Polsce i nie mamy siły przejmować się, czy w końcu deszcz przestanie padać to idealnym kierunkiem na spędzenie tego lata jest duże hiszpańskie miasto w północno – wschodniej części tego kraju, czyli Barcelona. Jest to miejsce o bardzo wyjątkowej oraz barwnej historii, znajdziemy tam wiele ciekawych zabytków, który każdy powinien zobaczyć, gdyż jest to widok, którego nie zapomnimy do końca życia.

Dla fanów piłki nożnej nie lada gratką, będzie odwiedzenie jednego z większych stadionów w Europie, czyli stadionu FC Barcelony, który nosi nazwę Camp Nou, jego pojemność wynosi około 85 000 osób, a szykowana jest jeszcze jego rozbudowa.

Zobaczenie Lionela Messiego czy Neymara dla każdego dziecka będzie czymś fantastycznym.

Gdy zdecydowaliśmy się na wyjazd do Barcelony, mamy już zarezerwowane miejsca, w których będziemy spali oraz wypoczywali należy teraz wybrać środek transportu, którym dostaniemy do się do tego cudownego miasta.
Najbardziej wygodnym szybki i komfortowym środkiem komunikacji w tym przypadku będzie samolot. Wiele biur lotniczych wprowadziło w ostatnim czasie tanie loty do Barcelony, gdzie za nie duże pieniądze, w krótkim czasie możemy znaleźć się w gorącej Barcelonie. Wyloty odbywają się z największych miast w Polsce, są to zazwyczaj Warszawa, Wrocław, Kraków, Katowice, Poznań i Gdańsk. Loty odbywają się kilka razy w tygodniu i trwają około 3 godziny. W Barcelonie znajduje się jedno lotnisko jest to port lotniczy Barcelona El Prat.

Wakacje w Barcelonie będą niezapomnianym przeżyciem!

about author

admin

related articles

Popularne teksty:

  • Lato w pełni, czas wakacji, urlopów.. tylko jak je spędzić gdy wyjazdy do większości popularnych, „ciepłych” krajów stały się po prostu niebezpieczne. Egzotyka wciąż wyjątkowo droga a wczasy w Polsce? Cóż.. banalne! Bo jak nazwać powtarzający się schemat.. hotel, plaża, nadmorskie knajpy, wszechobecny tłok i gwar.. brzmi znajomo? A może by tak coś zmienić? Wyruszyć…

    Read more
  • Tak się składa, że Kraków wyjątkowo często bywa celem turystów. Wynika to między innymi stąd, że to jest niebywale piękne miasto o bogatej historii, a także wyróżniające się atmosferą. Jednocześnie przebywając w Krakowie, nie sposób ominąć Rynek Główny o wielkości dwustu metrów na dwieście, który jest jednym z największych tego rodzaju placów w Europie. Oczywiście…

    Read more