Barcelona – hiszpański raj na ziemi

Barcelona – hiszpański raj na ziemi

Jeśli denerwuje nas pogoda w Polsce i nie mamy siły przejmować się, czy w końcu deszcz przestanie padać to idealnym kierunkiem na spędzenie tego lata jest duże hiszpańskie miasto w północno – wschodniej części tego kraju, czyli Barcelona. Jest to miejsce o bardzo wyjątkowej oraz barwnej historii, znajdziemy tam wiele ciekawych zabytków, który każdy powinien zobaczyć, gdyż jest to widok, którego nie zapomnimy do końca życia.

Dla fanów piłki nożnej nie lada gratką, będzie odwiedzenie jednego z większych stadionów w Europie, czyli stadionu FC Barcelony, który nosi nazwę Camp Nou, jego pojemność wynosi około 85 000 osób, a szykowana jest jeszcze jego rozbudowa.

Zobaczenie Lionela Messiego czy Neymara dla każdego dziecka będzie czymś fantastycznym.

Gdy zdecydowaliśmy się na wyjazd do Barcelony, mamy już zarezerwowane miejsca, w których będziemy spali oraz wypoczywali należy teraz wybrać środek transportu, którym dostaniemy do się do tego cudownego miasta.
Najbardziej wygodnym szybki i komfortowym środkiem komunikacji w tym przypadku będzie samolot. Wiele biur lotniczych wprowadziło w ostatnim czasie tanie loty do Barcelony, gdzie za nie duże pieniądze, w krótkim czasie możemy znaleźć się w gorącej Barcelonie. Wyloty odbywają się z największych miast w Polsce, są to zazwyczaj Warszawa, Wrocław, Kraków, Katowice, Poznań i Gdańsk. Loty odbywają się kilka razy w tygodniu i trwają około 3 godziny. W Barcelonie znajduje się jedno lotnisko jest to port lotniczy Barcelona El Prat.

Wakacje w Barcelonie będą niezapomnianym przeżyciem!

about author

admin

related articles

Popularne teksty:

  • Rosja: muzyka

    Jeden ze stereotypów dotyczących Rosjan mówi, że jest to naród niezwykle utalentowany pod względem muzycznym i artystycznym w ogóle. Czy jest tak naprawdę? Postanowiliśmy się temu przyjrzeć nieco bliżej. Zacząć warto od tego, że jeszcze w latach komunistycznych było tak, że muzykę rosyjską znała tak naprawdę cała Polska. I nie ma się tutaj czemu dziwić….

    Read more
  • Skoki spadochronowe

    Wiele osób w swoim życiu odczuwa braki adrenaliny. Tego typu ludzie bardzo często szukają owej adrenaliny w sporcie. Nie pozwalają aby do ich życia wkradła się nuda. Do sportów szczególnie związanych z adrenaliną zaliczamy z pewnością wyścigi samochodowe, wspinaczki, wszelkie sporty ekstremalne. Jednym z takich sportów  są z pewnością Skoki spadochronowe. Niewielu jest śmiałków uprawiających…

    Read more