Atrakcje turystyczne Warszawy

Warszawa da się lubić. Tak się śpiewało o Warszawie. Z pewnością po dziś dzień ta piosenka jest jak najbardziej aktualna. Atrakcje turystyczne Warszawy to z pewnością Zamek Królewski. Jeśli ktoś chce dowiedzieć się więcej to najlepiej zrobi jak tu przyjedzie. Żeby wiedzieć więcej trzeba zabrać ze sobą dobry przewodnik po Warszawie ponieważ to bardzo duże miasto i łatwo się tu zgubić. Atrakcje turystyczne Warszawy to również Łazienki Królewskie które kuszą budowlą i zielenią. Piękny jest również Pałac na Wodzie. Dla odpoczynku i odprężenia polecam Pola Mokotowskie. Wypocząć tu można przy jeziorkach i fontannach a spragnionym polecam odpoczynek przy piwie w pubach Bolek i Lolek gdzie również jest uroczo, a zimą można posiedzieć przy kominku. Są tu ścieżki rowerowe i zwykłe dróżki do spacerowania. Do atrakcji turystycznych Warszawy zalicza się całkiem nowe Centrum Nauki Kopernik. Miejsce odpowiednie dla każdego, dla dzieci i dorosłych. Wszyscy którzy tu przyjadą znajdą coś dla siebie bo Kopernik nie kryje tajemnic. Można tu wszystkiego dotknąć, dowiedzieć się dużo ciekawych rzeczy. Dla najmłodszych będą to niezapomniane chwile. Żeby wszystko zobaczyć trzeba tu spędzić kilka godzin. Będąc w Warszawie nie można opuścić Pałacu Kultury i Nauki. Można wjechać na ostatnie piętro windą i podziwiać całą Warszawę. Żeby było atrakcyjniej można popatrzeć przez lunetę.

about author

admin

related articles

Popularne teksty:

  • Tanie hotele – zalety Wakacje to z całą pewnością najwspanialszy okres w roku, niezależnie czy się uczymy, czy pracujemy. Jeżeli nie stać nas na pobyt w kurorcie, to jedyną możliwością są motele i tanie hotele. Wyjazd na własną rękę może być bardzo atrakcyjny, ponieważ możemy dużo więcej zobaczyć, niż siedząc w jakimś np. egipskim kurorcie….

    Read more
  • Demografia

    Jedną z ciekawych rzeczy dotyczących Meksykańskich Stanów Zjednoczonych jest demografia: w Meksyku przyrost naturalny jest bardzo duży ? liczba ludności tego kraju rośnie o połowę szybciej niż wynosi średnia całego świata. 40 % Społeczeństwa meksykańskiego nie ukończyło 15 roku życia w ostatnim stuleciu liczba mieszkańców Meksyku wzrosła o 500 %! Doszło do tego, że poszczególne…

    Read more